O nás


O nás

Vision IT Solutions je etablovaná slovenská spoločnosť podnikajúca v oblasti informačných technológií.

Tím odborníkov z obchodnej a technickej oblasti sa zaoberá komplexnými riešeniami pre dátové centrá, virtualizáciou a dátami od ich vzniku až po archiváciu. Virtualizácia serverov, diskové polia, monitoring, manažment, vysoká dostupnosť, Disaster Recovery, zálohovanie a archivácia, to sú hlavné prvky zo širokého spektra ICT, ktorým sa venujeme. Formou integrácie jednotlivých stavebných blokov ICT infraštruktúr vytvárame ucelené, efektívne a konsolidované prostredia, na ktorých sú prevádzkované produkčné aplikačné systémy. Poskytujeme profesionálne služby v predpredajnej fáze, počas implementácie a rovnako zabezpečujeme podporu zákazníckych ICT prostredí formou Hot-line/Help desku, či formou outsourcingu. Pridanou hodnotou pre našich zákazníkov sú služby v dedikovanom Cloude pre účely zálohovania a Disaster Recovery.

Kariéra

 
Systémová konzultantka

Si šikovná, aktívna, zaujímaš sa o enterprise technológie a máš chuť pracovať v mladom dynamickom kolektíve? Ak si chalan, nevadí, skús.
 

Office asistentka

Neodradí ťa hromada papierov, e-maily, faktúry, pošta a mnoho drobností, ktoré sú pre beh spoločnosti potrebné? Sem-tam káva, sem-tam čaj, prídi dievča, prídi k nám. Ak si chalan, ani neskúšaj.

 

Pošli nám svoje CV na cv(at)visionit.sk, do predmetu uveď pozíciu.

 

TwitterG+LinkedInDigg